Żory: Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera

Możliwość komentowania Żory: Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera została wyłączona Aktualności, It

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu pn. „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia.

 

Głównym celem projektu jest rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor.

– Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w dwóch rodzajach szkoleń: podstawowej obsługi komputera, a także dodatkowych szkoleniach, rozwijających umiejętności cyfrowe w dziewięciu obszarach, takich jak: edukacja, sprawy codzienne, finanse, relacje z bliskimi, praca i rozwój zawodowy, zdrowie, odpoczynek i hobby, zaangażowanie obywatelskie oraz religia i potrzeby duchowe – mówi Jacek Arasim, dyrektor Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. – Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów lokalnych, a nad całością zadania będzie czuwał koordynator projektu.

Pierwsza rekrutacja do udziału w projekcie trwa do 31 sierpnia. Wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłosić się osobiście do Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych na os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00, a także telefonicznie pod numerem 32 43 55 111 lub mailowo na adres:biuro@cop.zory.pl.

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Projekt finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Instytucją koordynującą na terenie Żor jest Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

Więcej informacji na temat szkoleń już wkrótce na stronie www.cop.zory.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone