Weekendowa kura z bombonem i szpajza za pół ceny

Możliwość komentowania Weekendowa kura z bombonem i szpajza za pół ceny została wyłączona Aktualności

W ramach wiosennej kampanii „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”  od 9 do 11 marca (pierwsza niehandlowa niedziela) w całym kraju będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert wielu firm, które świadczących usługi np. w branży turystycznej, kulturalnej, sportowo-rekreacyjnej, transportowej, czy też gastronomicznej. Propozycje mają przyciągać klientów niską ceną.

Restauracja Biała Gruba

Ze Śląska do akcji dołączyło wiele firm, ale niewiele gastronomicznych. Smaczną ofertę przygotowała między innymi mysłowicka restauracja Biała Gruba.

W naszej branży liczy się przede wszystkim jakość – mówi właściciel restauracji Biała Gruba Łukasz Jurkiewicz. – Dlatego przez cały weekend będziemy serwować jednocześnie coś tradycyjnego, niespotykanego i stworzonego z najlepszej jakości składników, ale za połowę ceny – dodaje.

W ramach kampanii „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w mysłowickim lokalu szczególnie polecany będzie zestaw składający się z rosołu, kury z bombonem, szpajzy i domowej lemoniady. Taki zestaw będzie kosztować jedną osobę 29,50 zł.

– Zapraszamy nie tylko tych, którzy mają ochotę na mocno osadzoną w nowoczesnych trendach śląską kuchnię, ale także tych, którzy po prostu lubią porządnie zjeść. – zapewnia szef kuchni mysłowickiej restauracji Jakub SkowronZe względu na duże zainteresowanie weekendowe Białą Grubą warto zrobić wcześniej rezerwację – dodaje.

W poprzednim roku (2017) w dwóch edycjach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” z ofert skorzystało prawie 190 000 turystów. Celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnych cenach, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania. Kampania „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to także okazja dla przedsiębiorców, aby wypromować ofertę i tym samym bezpośrednio trafić do większej grupy klientów. Organizatorami kampanii jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Biała Gruba znajduje się w samym sercu Mysłowic, w przyziemiu zabytkowego ratusza (ul. Powstańców 1). Nowoczesna kuchnia oparta na śląskiej tradycji oferuje dania, które powstają na bazie produktów sezonowych.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone