The Australian Pink Floyd zagra w katowickim Spodku

Możliwość komentowania The Australian Pink Floyd zagra w katowickim Spodku została wyłączona Kultura

Grupa wystąpi w stolicy Śląska 26 kwietnia. Trasa koncertowa „Time” odbywa się z okazji 30-lecia zespołu, w związku z czym opracowany został nowy, specjalny program oraz wyjątkowa oprawa wizualna. Bilety, których ceny zaczynają się od 155 zł, będą dostępne do kupienia od 1 września.

Dzięki The Australian Pink Floyd Show już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią twórczości Pink Floyd. The Times opisuje show cover bandu jako „the gold standard”. Jak podkreślają krytycy, formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku, z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu tego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża – 330/ 350 zł
Sektory czerwone H, J – 185/ 205 zł
Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) – 175/ 195 zł
Sektory niebieskie (od XI rzędu)  – 145/ 165 zł
Płyta –  155/ 175 zł

Bilety do nabycia od 1 września na stronach:

www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone