PMI ponownie dla studentów

Komentarzy (0) Biznes

W maju tego roku Śląski Oddział PMI wspólnie z firmą Capgemini po raz drugi zorganizował spotkania warsztatowe dla studentów śląskich uczelni. Uczestników zapoznano z jedną z najbardziej znanych na świecie metod zarządzania projektami.

 W ubiegłym roku warsztaty organizowane były na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast w tym roku PMI nawiązało współpracę również z Uniwersytetem Ekonomicznym i Politechniką Śląską. Spotkania zorganizowane zostały dzięki współpracy z Biurem Karier UŚ, Biurem Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, a także organizacją PANEUROPA.
Tematem warsztatów prowadzonych przez Jarosława Piotrowskiego było omówienie metodyki zarządzania projektami wg standardów PMPBOK Guide na podstawie projektu Katowice Business Run. Celem było zapoznanie studentów z jedną z bardziej znanych i uznawanych na świecie metodyk zarządzania projektami oraz spojrzenie na bieg biznesowy jako na projekt.
Warsztaty spotkały się ze sporym zainteresowaniem, dlatego Śląski Oddział PMI  zapowiada kontynuację prowadzenia spotkań na uczelniach w kolejnych latach.
Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *