Nowy Kapitał Śląski już online!

Możliwość komentowania Nowy Kapitał Śląski już online! została wyłączona Aktualności

W numerze wywiady z samorządowcami oraz ludźmi ze świata biznesu i nauki, m.in. prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – Tadeuszem Donocikiem, Adamem Stromidło, czyli prezesem Zarządu Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Głuchych w Krakowie oraz dr hab. Robertem Tomankiem, rektorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Nowy Kapitał Śląski można pobrać stąd.

W wydaniu omawiamy także VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który rozpoczął się w poniedziałek w Katowicach, działalność Śląskiego Związku Gmin i Powiatów (ŚzGiP), a także rozmawiamy z Grzegorzem Lotem, czyli wiceprezesem TAURON Sprzedaż.

O specyfice działalności swojej firmy oraz potrzebie niesienia pomocy chorym opowiada nam Beata Drzazga, prezes Zarządu BetaMed, a prezydent Bytomia, Damian Bartyla, podsumowuje mijający rok i zdradza inwestycyjne plany samorządu na kolejny.

Oprócz tego w nowym „Kapitale Śląskim” wiele innych wywiadów i artykułów, poświęconych gospodarce, samorządom oraz szeroko rozumianej nauce i innowacjom. Numer można pobrać za darmo z stąd.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone