NASZ PATRONAT: Jesienne seminaria PMI PC w Katowicach

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Jesienne seminaria PMI PC w Katowicach została wyłączona Aktualności, Biznes, Nauka

PMI Poland Chapter Oddział Śląsk organizuje w Katowicach wydarzenia, na które Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Już 27 września odbędzie się seminarium z cyklu Women in Project Management. Po raz pierwszy spotkanie odbędzie na Śląsku.

Women in PM to wykłady połączone z sesjami networkingowymi dla kobiet, które chcą zdobywać wiedzę, podnosić swoje kompetencje i budować silną sieć kontaktów. Spotkania te to przede wszystkim zdobywanie wiedzy merytorycznej i praktycznej w atmosferze wsparcia i współpracy. To także rozwój kreatywności i inspiracje dla dalszych działań. Spotkania odbywały się do tej pory we Wrocławiu, Krakowie i w Bydgoszczy.

Kierowane są one przede wszystkim do kobiet chcących rozwijać umiejętności miękkie niezbędne do tego, aby z sukcesem zarządzać projektami. Jednak dzięki temu, że skupiają się właśnie na rozwoju umiejętności miękkich skorzystać z nich mogą kobiety, które chcą zdobyć wiedzę, podzielić się swoim doświadczeniem i budować silną sieć networkingową niezależnie od zajmowanych stanowisk.

Wrześniowe seminarium poprowadzi Anna Jędrusik, a mówić będzie o tym jaki wpływ na karierę kobiety ma perfekcjonizm. Partnerem merytorycznym cyklu spotkań Women in Project Management jest Marzena Jankowska, która współpracuje z Oddziałem Śląskim PMI od kilku lat.

W październiku planowane jest ostatnie w tym roku seminarium. Wykład na temat rozwiązywania problemów w projektach wygłosi Tomasz Król – ekspert w dziedzinie wdrażania lean management, konsultant, trener, autor programów szkoleniowych w obszarze zarządzania produkcją, a także autor książek Lean management po polsku i Zegar Rozwiązywania Problemów. Dokładna data i szczegóły wydarzenia pojawiają się niebawem na profilach społecznościowych PMI PC Oddział Śląsk.

W listopadzie natomiast PMI PC Śląsk zaprasza na coroczną konferencję PM Mania. W tym roku konferencja odbędzie się w hotelu Courtyard by Marriott, w Katowicach. W programie wykłady, warsztaty i wywiad, a poruszane zagadnienia to zarówno tematy związane ściśle z zarządzaniem projektami, jak również tematy, które zainteresują nie tylko kierowników projektów, ale wszystkich tych, którzy chcą rozwijać umiejętności potrzebne w biznesie niezależnie od zajmowanych stanowisk.

Blok wykładów otworzy Grzegorz Turniak, który mówić będzie o networkingu, a dokładnie o tym, jak najlepsi liderzy budują i używają sieci kontaktów. Drugim zagadnieniem będzie budowanie zespołów projektowych opartych na zaufaniu. Wykład na ten temat wygłosi Jakub Lesiński. Po tym wykładzie organizatorzy zapraszają na wywiad na temat dobrych manier w biznesie z dr Tomaszem Sobierajskim. Następnie Łukasz Olczyk opowie o tym, jak uodpornić przedsiębiorstwa na zmiany, których nie zakładaliśmy, a które potencjalnie mogą naruszyć fundament prowadzonego biznesu. Blok wykładowy zamknie Marta Kaim. W swojej prelekcji przybliży strategie skutecznego działania.

W ramach konferencji można zapisać się na jeden z trzech warsztatów:

Earned Value Method w prosty sposób, który poprowadzi Joanna Pauly, Kariera project managera, w ramach tego warsztatu uczestnicy wraz z Anną Jaszczołt będą pracować nad ścieżką kariery, skupiając się na technikach, które pozwalają dostać konkretną pracę. Natomiast Marta Górazda będzie uczyć jak budować markę osobistą.

 

Konferencję poprowadzi dr Piotr Pinoczek – partner merytoryczny PMI PC Śląsk, którego uczestnicy znają z innych wydarzeń organizowanych przez Oddział Śląski PMI.

Poza wykładami i warsztatami, PM Mania to również doskonała okazja do spotkań i wymiany doświadczeń.

Więcej szczegółów na temat prelegentów i tematów można znaleźć na stronie konferencji.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na profilach organizacji na portalach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, Instagram, a także na stronie oddziału.

Links:
[1] https://wipm-wrzesien-2018-slaskipmi.evenea.pl/
[2] https://www.facebook.com/landyszannajedrusik/
[3] https://www.facebook.com/jankowskamarzena/
[4] https://pmmania.pmi.org.pl/
[5] http://www.akademiarekomendacji.pl/
[6] http://www.thoriana.com/
[7] https://tomaszsobierajski.blogspot.com/
[8] http://lukaszolczyk.com/
[9] http://www.martakaim.pl/
[10] https://apauly.pl/
[11] https://annajaszczolt.com/about/
[12] http://martagorazda.pl/
[13] https://pmmania.pmi.org.pl/#home

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone