NASZ PATRONAT: Dowiedz się, w jaki sposób sprzedaż wpływa na realizację projektów

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Dowiedz się, w jaki sposób sprzedaż wpływa na realizację projektów została wyłączona Aktualności, Biznes

PMI PC Oddział Śląsk zaprasza na jesienne seminarium, które odbędzie się 9 października o godzinie 17.30 w hotelu Novotel. Prelekcję na temat: „Sprzedaż a zarządzanie projektami, czyli jak dobrze poukładany proces sprzedaży wpływa na realizację projektów” poprowadzi Maciej Kozubik – coach i trener z doświadczeniem w sprzedaży, a także w branży finansowej i FMCG.

Maciej Kozubik jest właścicielem firmy Grupa Kozubik i Partnerzy Maciej Kozubik, zajmującej się sprzedażą i prowadzeniem szkoleń i sesji coachingowych. Posiada 2000 godzin doświadczenia coachingowego i trenerskiego, podczas których przeszkolił ponad 8000 osób i odbył ok. 10000 spotkań sprzedażowych. Takie doświadczenie gwarantuje ciekawe, a także bazujące na praktyce seminarium.

Aby wziąć udział w prelekcji, należy dokonać rejestracji pod adresem: https://seminariumpmipcoddzialslask-pazdziernik2017.konfeo.com/pl/groups.

Przypominamy, że trwają także zapisy na PM Manię, czyli największą na Śląsku konferencję zarządzania projektami, która odbędzie się 20 listopada. Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu można znaleźć pod tym adresem: http://konferencjapmi.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone