Najpiękniejsze jachty i luksusowe łodzie – II edycja Targów Wiatr i Woda już wkrótce!

Możliwość komentowania Najpiękniejsze jachty i luksusowe łodzie – II edycja Targów Wiatr i Woda już wkrótce! została wyłączona Aktualności

W dniach 10-12 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się II edycja Targów Wiatr i Woda. Podczas wydarzenia będzie można podziwiać najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery oraz najnowocześniejszy sprzęt żeglarski i motorowodny.

Zeszłoroczna, premierowa edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda w Katowicach zyskała duże uznanie, zarówno wśród wystawców, jak i wśród publiczności imprezy.

Podczas tegorocznych Targów obecne będą największe polskie stocznie oraz importerzy zagranicznych łodzi i jachtów. W ofercie goście Targów znajdą także pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Będzie też oferta producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej, wodnych szlaków turystycznych, czarterów, marin czy propozycje dla miłośników windusrfingu i kajakarstwa.

Jednak Targi to nie tylko ekspozycja wystawców. To także spotkania ze znanymi żeglarzami i podróżnikami, uroczystości ogłoszenia i wręczenia nagród i wyróżnień, w tym Gwoździ Targów – Nagrody Miesięcznika „Żagle” im. Jerzego Fijki. Program wydarzeń towarzyszących stanowi istotny element śląskiej edycji Targów WIATR i WODA. Przygotowywany jest we współpracy z przedstawicielami redakcji czasopism „Żagle”, „Podróże”, „Wiosło” i „Wiatr” i z niezależnymi ekspertami.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone