Kto otrzyma tytuł Luksusowej Marki Roku 2018?

Możliwość komentowania Kto otrzyma tytuł Luksusowej Marki Roku 2018? została wyłączona Aktualności, Biznes

Już 24 listopada 2018 roku do Hotelu Zamek Janów Podlaski zjadą się przedstawiciele najbardziej luksusowych marek. Podczas IX edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2018“ statuetki trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Ponadto po raz pierwszy wyłonimy Luksusowy Produkt, Luksusową Restaurację, Luksusowe Wydarzenie i Luksusowy Hotel, a także specjalne wyróżnienie  otrzymają „Twórcy Luksusu”.

zamek biskupi fot. mat. prasowe

Luksusowa Marka Roku to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki.

To jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych panelach dyskusyjnych na temat branży luksusowej.

To będzie luksusowy weekend nieustających atrakcji, koncertów, wystaw i pokazów mody.

Kto otrzyma w tym roku tytuł Luksusowej Marki Roku? Przekonamy się już niebawem…

 

Już teraz wejdź na www.luksusowamarkaroku.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w największym biznesowym wydarzeniu końca roku.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone