Kapitał Śląski już jutro w kioskach!

Możliwość komentowania Kapitał Śląski już jutro w kioskach! została wyłączona Aktualności

Wydanie, dostępne wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną poświęcone zostało m.in. rozdaniu Laurów Umiejętności i Kompetencji. Poznamy nazwiska laureatów nagrodzonych najważniejszymi Laurami za rok 2017.

 

O najnowszych technologiach i społecznej odpowiedzialności biznesu rozmawialiśmy z Ernestem Jelito – Prezesem Zarządu, Górażdże S.A, który został doceniony przez Kapitułę i wyróżniany Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

O opiece kardiologicznej dla każdego, o wdrażaniu do praktyki nowych metod profilaktycznych opowiedział Paweł Buszman, Prezes i współzałożyciel American Heart of Poland.

Na pytanie, jak Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE wspiera polskich przedsiębiorców opowiedział dyrektor Arkadiusz Lewicki jak i dyrektor Zespołu ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych w ZBP.

Z rektorem Politechniki Śląskiej prof. dr hab.inż. Arkadiuszem Mężykiem rozmawialiśmy o tym, jak uczelnia wspiera rozwój regionu.

Oprócz tego w nowym numerze Kapitału Śląska:

  • Ludzkie podejście do poszukujących pracy – Prezes Wołodymyr Pastuszenko odbiera Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji;
  • Złoty Laur można otrzymać tylko raz – rozmowa z Małgorzatą Tudaj, starostą powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego
  • O zapobieganiu marnotrawienia żywności – wywiad z Janem Szczęśniewskim, prezesem Śląskiego Banku Żywności
  • O rywalizacji o Laury Umiejętności i Kompetencji – rozmowa z Henrykiem Galwasem, Prezesem Zarządu Opolskiej Izby Gospodarczej
  • O wielkich wykonawcach i realizatorach Opery Śląskiej – rozmowa z Łukaszem Goikiem, Dyrektorem Opery Śląskiej
  • Katowice miastem przemysłu spotkań – rozmowa z Marcinem Krupą, prezydentem Katowic.

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Lutowy Kapitał Śląska  już jutro (08-02-2018 r) dostępny w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone