Kapitał Śląski już jutro w kioskach! | Kapital Śląski

Kapitał Śląski już jutro w kioskach!

Komentarzy (0) Aktualności

Wydanie, dostępne wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną poświęcone zostało m.in. rozdaniu Laurów Umiejętności i Kompetencji. Poznamy nazwiska laureatów nagrodzonych najważniejszymi Laurami za rok 2017.

 

O najnowszych technologiach i społecznej odpowiedzialności biznesu rozmawialiśmy z Ernestem Jelito – Prezesem Zarządu, Górażdże S.A, który został doceniony przez Kapitułę i wyróżniany Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

O opiece kardiologicznej dla każdego, o wdrażaniu do praktyki nowych metod profilaktycznych opowiedział Paweł Buszman, Prezes i współzałożyciel American Heart of Poland.

Na pytanie, jak Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE wspiera polskich przedsiębiorców opowiedział dyrektor Arkadiusz Lewicki jak i dyrektor Zespołu ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych w ZBP.

Z rektorem Politechniki Śląskiej prof. dr hab.inż. Arkadiuszem Mężykiem rozmawialiśmy o tym, jak uczelnia wspiera rozwój regionu.

Oprócz tego w nowym numerze Kapitału Śląska:

  • Ludzkie podejście do poszukujących pracy – Prezes Wołodymyr Pastuszenko odbiera Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji;
  • Złoty Laur można otrzymać tylko raz – rozmowa z Małgorzatą Tudaj, starostą powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego
  • O zapobieganiu marnotrawienia żywności – wywiad z Janem Szczęśniewskim, prezesem Śląskiego Banku Żywności
  • O rywalizacji o Laury Umiejętności i Kompetencji – rozmowa z Henrykiem Galwasem, Prezesem Zarządu Opolskiej Izby Gospodarczej
  • O wielkich wykonawcach i realizatorach Opery Śląskiej – rozmowa z Łukaszem Goikiem, Dyrektorem Opery Śląskiej
  • Katowice miastem przemysłu spotkań – rozmowa z Marcinem Krupą, prezydentem Katowic.

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Lutowy Kapitał Śląska  już jutro (08-02-2018 r) dostępny w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *