Innowacyjność, Chmura, Cyberbezpieczeństwo

Możliwość komentowania Innowacyjność, Chmura, Cyberbezpieczeństwo została wyłączona Aktualności, Inwestycje, It, porady ekspertów

8 grudnia odbędzie się debata organizowana przez Executive Club, która skupi grono wybitnych ekspertów z zakresu cyfryzacji i bezpieczeństwa. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Osią tematyczną spotkania będą innowacyjne technologie, które służą rozwojowi cyberbezpieczeństwa oraz usług w chmurze. Debata stanowić będzie odpowiedź na pytania dotyczące olbrzymich inwestycji w cyfryzację oraz narastającego zagrożenia w sferze cyfrowej. Eksperci poruszą zagadnienia dotyczące ochrony firm i pracowników przed cyber-atakami, omówią rolę i zastosowanie usług chmurowych w dobie pracy zdalnej. Wspólnie zastanowimy się nad rolą nowych technologii w budowaniu bezpiecznego ekosystemu cyfrowego.

Wydarzenie zostało objęte patronatem m.in. Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.

Wśród partnerów wydarzenia są:

Atende, Alfavox, Huawei Polska, SimplicITy, Nord Partner, Inphotech, Dassault Systèmem

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone