Gigant pośrednictwa nieruchomości otworzy biuro w Katowicach

Możliwość komentowania Gigant pośrednictwa nieruchomości otworzy biuro w Katowicach została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Keller Williams, franczyzowa sieć pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiadająca blisko 1000 biur na całym świecie, otworzy placówkę w Katowicach. Będzie to pierwszy oddział firmy w Polsce.

Keller Williams zatrudnia ponad 158 tys. pracowników w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Europie. Roczne obroty sieci z pośrednictwa nieruchomościami wynoszą ok. 273,6 mld dolarów. Od 1983 r., czyli od czasu powstania, firma co roku otwiera nowe oddziały i szkoli kilka tysięcy pracowników.

– Chcemy stać się silną konkurencją dla dominujących marek pośrednictwa nieruchomości w Polsce. Wprowadzamy sprawdzony na całym świecie model sprzedaży i współpracy z agentami, oparty na uczciwych zasadach i stałym podnoszeniu kompetencji – mówi Krzysztof Kraicziczek, Regional Operating Principal Keller Williams Poland.

Współpraca z Keller Williams możliwa jest na trzy sposoby – inwestując we własne Market Center, przyłączając swoją agencję pośrednictwa nieruchomości lub dołączając do zespołu agentów.

– Obecnie prowadzimy już rozmowy z kilkoma inwestorami w różnych częściach Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że stale będziemy powiększać sieć naszych współpracowników. Liczymy na dynamiczny rozwój w kolejnych kwartałach – zapewnia Kraicziczek i dodaje, że zadaniem Keller Williams jest pomóc swoim współpracownikom w efektywnym pośrednictwie nieruchomości dostarczając niezbędną infrastrukturę oraz systemy ułatwiające pracę.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone