Gigant pośrednictwa nieruchomości otworzy biuro w Katowicach | Kapital Śląski

Gigant pośrednictwa nieruchomości otworzy biuro w Katowicach

Komentarzy (0) Aktualności, firma tygodnia

Keller Williams, franczyzowa sieć pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiadająca blisko 1000 biur na całym świecie, otworzy placówkę w Katowicach. Będzie to pierwszy oddział firmy w Polsce.

Keller Williams zatrudnia ponad 158 tys. pracowników w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Europie. Roczne obroty sieci z pośrednictwa nieruchomościami wynoszą ok. 273,6 mld dolarów. Od 1983 r., czyli od czasu powstania, firma co roku otwiera nowe oddziały i szkoli kilka tysięcy pracowników.

– Chcemy stać się silną konkurencją dla dominujących marek pośrednictwa nieruchomości w Polsce. Wprowadzamy sprawdzony na całym świecie model sprzedaży i współpracy z agentami, oparty na uczciwych zasadach i stałym podnoszeniu kompetencji – mówi Krzysztof Kraicziczek, Regional Operating Principal Keller Williams Poland.

Współpraca z Keller Williams możliwa jest na trzy sposoby – inwestując we własne Market Center, przyłączając swoją agencję pośrednictwa nieruchomości lub dołączając do zespołu agentów.

– Obecnie prowadzimy już rozmowy z kilkoma inwestorami w różnych częściach Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że stale będziemy powiększać sieć naszych współpracowników. Liczymy na dynamiczny rozwój w kolejnych kwartałach – zapewnia Kraicziczek i dodaje, że zadaniem Keller Williams jest pomóc swoim współpracownikom w efektywnym pośrednictwie nieruchomości dostarczając niezbędną infrastrukturę oraz systemy ułatwiające pracę.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *