Francuski gigant inwestuje w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej | Kapital Śląski

Francuski gigant inwestuje w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Komentarzy (0) Biznes, Inwestycje

Firma ECO-TECHNILIN, francuski lider wyspecjalizowany w przetwarzaniu naturalnych włókien i produkcji elementów wyposażenia samochodowego, dołączył do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorstwo będzie wynajmować 5000 m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym w SEGRO Industrial Park Tychy 1.

ECO-TECHNILIN prowadził dotyczas działalność we Francji i Wielkiej Brytanii. SEGRO Industrial Park Tychy 1 to park magazynowy oferujący prawie 56 000 mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Zlokalizowany jest 6 km od centrum Tychów, w pobliżu drogi krajowej nr 44 (Gliwice-Kraków) i drogi ekspresowej S1 / trasy Europejskiej E75 (Toruń-Łódź-Tychy).

– ECO-TECHNILIN to kolejna spółka reprezentująca historycznie związany ze Śląskiem przemysł motoryzacyjny, która dołącza do grona klientów SEGRO w Tychach. Firma zajęła ostatnią wolną powierzchnię w SEGRO Industrial Park Tychy 1, tym samym park jest obecnie w pełni wynajęty – mówi Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO. – Nowym klientom z branży samochodowej, jak i z innych sektorów, możemy zaoferować nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne w naszym nowym parku Tychy 2 oraz w  parku w Gliwicach, gdzie od ręki dostępne są moduły już od dwóch tysięcy do nawet kilkunastu tysięcy mkw.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *