Francuski gigant inwestuje w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Możliwość komentowania Francuski gigant inwestuje w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej została wyłączona Biznes, Inwestycje

Firma ECO-TECHNILIN, francuski lider wyspecjalizowany w przetwarzaniu naturalnych włókien i produkcji elementów wyposażenia samochodowego, dołączył do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorstwo będzie wynajmować 5000 m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym w SEGRO Industrial Park Tychy 1.

ECO-TECHNILIN prowadził dotyczas działalność we Francji i Wielkiej Brytanii. SEGRO Industrial Park Tychy 1 to park magazynowy oferujący prawie 56 000 mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Zlokalizowany jest 6 km od centrum Tychów, w pobliżu drogi krajowej nr 44 (Gliwice-Kraków) i drogi ekspresowej S1 / trasy Europejskiej E75 (Toruń-Łódź-Tychy).

– ECO-TECHNILIN to kolejna spółka reprezentująca historycznie związany ze Śląskiem przemysł motoryzacyjny, która dołącza do grona klientów SEGRO w Tychach. Firma zajęła ostatnią wolną powierzchnię w SEGRO Industrial Park Tychy 1, tym samym park jest obecnie w pełni wynajęty – mówi Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO. – Nowym klientom z branży samochodowej, jak i z innych sektorów, możemy zaoferować nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne w naszym nowym parku Tychy 2 oraz w  parku w Gliwicach, gdzie od ręki dostępne są moduły już od dwóch tysięcy do nawet kilkunastu tysięcy mkw.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone