Czesław Mozil w Mysłowicach!

Możliwość komentowania Czesław Mozil w Mysłowicach! została wyłączona Aktualności, Kultura

29 lutego 2020 r. w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Czesława Mozila,  podczas którego artysta zaprezentuje swój projekt Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości. Na scenie oprócz charyzmatycznego wokalisty zobaczymy także mysłowickie dzieci i młodzież.

 

CzeslawMozilKoncert2020 fot. MOK

Początki muzykowania nie są łatwe, a wielogodzinne próby gry na instrumencie nie zawsze owocują najlepszymi rzędami w orkiestrze. Jednak w najnowszym projekcie Czesława Mozila, każdy mały grajek „gra pierwsze skrzypce”. 30 listopada na półkach sklepowych pojawiła się płyta zespołu Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości zatytułowana „Kiedyś to były Święta”. Jest to projekt, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju, akompaniują muzykowi – Czesławowi Mozilowi. Akcja ma na celu zaprezentowanie młodych, utalentowanych ludzi, którzy wybrali – często niełatwą – drogę muzykowania.

-Byłem normalnym chłopakiem grającym w piłkę i gry komputerowe, ale tym czymś, co mnie wyróżniało, była gra na instrumencie. Byłem uczniem szkoły muzycznej i miałem mega zajawkę na akordeon. To był mój magiczny świat. Grajkowie Przyszłości to projekt dalekosiężny, rozwojowy i futurologiczny, który będzie miał swoją kontynuację, bo widzę, jak ciepło jest przyjmowany przez dzieciaki, ich rodziców, nauczycieli i kolegów z branży. Czeka na nas kilkaset szkół muzycznych w całym kraju i setki tysięcy zdolnych dzieci, których talent warto i należy zaprezentować szerszemu gronu – mówi Czesław Mozil.

Podczas koncertu w Mysłowickim Ośrodku Kultury Grajkami Przyszłości zostaną dzieci oraz młodzież z Mysłowic, w tym osoby uczestniczące w zajęciach wokalnych prowadzonych w MOK-u. To wyjątkowe wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla młodych artystów, jak i dla widzów.

Czesław Mozil fot. MOK

Koncert odbędzie się:

29 lutego 2020 r. godz. 19:00

Mysłowicki Ośrodek Kultury ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice

Bilety w cenie 40 zł można kupić w kasie MOK oraz na portalu KupBilecik.pl.
W dniu koncertu cena biletu wzrośnie do 50 zł.

informacje prasowe: MOK

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone