Chorzowskie Targi Turystyki Weekendowej coraz bliżej

Możliwość komentowania Chorzowskie Targi Turystyki Weekendowej coraz bliżej została wyłączona Aktualności, galeria

W dniach 2-4 czerwca na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbędą się Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionu. Podczas wydarzenia promowane będą wyjątkowe miejsca turystyczne z Polski i regionu.

 

Targi Turystyki to najpopularniejsza tego typu impreza na Śląsku. Odbywają się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, który usytuowany jest na pograniczu trzech miast: Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich.

Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów oraz gmin. Wystawcy będą prezentować foldery i mapy, chętnie odpowiedzą też na pytania zwiedzających.

Wśród wystawców nie zabraknie przedstawicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, uzdrowisk czy ośrodków SPA, którzy poza standardową ofertą zaprezentują też wyjątkowe rabaty i konkursy, w których do wygrania między innymi vouchery pobytowe.

Jak co roku na targach pojawią się ciekawe osobowości ze świata globtroterów. Swoją pasją do podróżowania podzieli się m.in. Agnieszka Martinka, autorka „Połowinka”. Książka to relacja z podróży rowerem na Ural, gdzie po II wojnie światowej ojciec autorki więziony był przez Rosjan. To wielopłaszczyznowa opowieść o podróży rowerem i podróży w historii, w której uczestniczył Zdzisław Martinka.

 Na gości, oprócz różnorodnych ofert wypoczynku, czekać będą dodatkowe atrakcje: liczne występy na scenie, gdzie prezentować swoją kulturę i folklor będą przedstawicie najpiękniejszych regionów Polski. Nie zabraknie również degustacji regionalnych specjałów.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone