Ania Broda w Mysłowickim Ośrodku Kultury

Możliwość komentowania Ania Broda w Mysłowickim Ośrodku Kultury została wyłączona Aktualności, Kultura

W marcu w Mysłowickim Ośrodku Kultury wystartuje cykl Małe Koncerty. Na początek (28 marca) spotkamy się ze zjawiskową wokalistką i instrumentalistką, Anią Brodą. Wydarzenia będą kierowane przede wszystkim do dzieci. 

Ania Broda fot. Ł.Popol

 

Ania Broda to jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Posługuje się techniką śpiewu „białego”. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym. Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce takie jak etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci. Kształtuje duchową stronę tradycyjnej muzyki polskiej. Ania Broda jest też mistrzynią gry na cymbałach wileńskich, uderzanym instrumencie strunowym, który przywędrował do nas z Azji. Na polskim rynku muzycznym jest w tym oryginalna i niepowtarzalna! Koncert poprzedzą warsztaty dla dzieci „Podręczny warsztacik muzyczno – literacki”. Uczestnicy warsztatów wystąpią także na scenie razem z Anią Brodą.

Małe Koncerty to cykl wydarzeń mających na celu zaangażowanie dzieci w muzykę, a także przedstawienie im „dorosłej muzyki”, niededykowanej wprost do najmłodszego pokolenia. Na Małe Koncerty zapraszamy rodziców z dziećmi, choć oczywiście wydarzenie nie ogranicza się wyłącznie do tych osób – w koncercie mogą uczestniczyć także sami dorośli. Małe Koncerty to z jednej strony doskonała zabawa, z drugiej strony edukacja artystyczna – pokazanie dzieciom oraz ich rodzicom ciekawej, często nieznanej im muzyki.

Warsztaty zostaną zorganizowane 28 marca o godzinie 10:00, natomiast koncert odbędzie się tego samego dnia o godzinie 16:00, w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7. Warto dodać, że uczestnicy warsztatów zaprezentują się również podczas samego koncertu.
Koszt udziału w warsztatach to 40 zł (rodzic+dziecko). W cenie zawarte jest także uczestnictwo w koncercie. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 575 130 979 (ilość miejsc ograniczona).

Bilety na koncert w cenie 20 zł (dorośli) i 10 zł (dzieci) można nabyć w kasie MOK oraz na portalu kupbilecik.pl.

informacje prasowe: MOK

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone